Kurs kategoria B

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B przeznaczony dla osób nie będącymi uczniami lub studentami.Czas jazd to 8-9 tygodni.  Szkolenie rozpocząć może osoba, która ma skończone 18 lat. Zacznij już dziś i stań się kierowcą!

dla uczniów / studentów

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B przeznaczony dla uczniów lub studentów. Czas jad to 8-9 tygodni. Szkolenie rozpocząć może osoba, która ma skończone 18 lat lub za zgodą rodziców 17 lat i 9 miesięcy! Zacznij już dziś i stań się kierowcą!

3050zł

Kurs ekspresowy

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B przeznaczony dla osób chcących odbywać jazdy w każdy dzień tygodnia. Czas jazd to ok 4 tygodnie.

Kurs rozszerzony

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B. Jest to kurs podstawowy, poszerzony o 10 godz. zajęć praktycznych ( jazd ).

Zapisz się na kurs

Jaki termin Cię interesuje?

Dane kursanta

Adres kursanta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest OSK LAJT DAWID ZIARKO, Ul. Stelmachów 40, 31-341 Kraków, NIP: 9452143257. Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu wstępnego zapisu na kurs jazdy.

Specyfikacja dodatkowa

• Jedna godzina dodatkowej jazdy:110 zł
  • Pakiet dodatkowych 10 godzin jazdy: 1000 zł
  • E – learning: + 80 zł do wybranego kursu