Kurs kategoria B

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B przeznaczony dla osób nie będącymi uczniami lub studentami. Szkolenie rozpocząć może osoba, która ma skończone 18 lat. Zacznij już dziś i stań się kierowcą!

dla uczniów / studentów

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B przeznaczony dla uczniów lub studentów. Szkolenie rozpocząć może osoba, która ma skończone 18 lat lub za zgodą rodziców 17 lat i 9 miesięcy! Zacznij już dziś i stań się kierowcą!

1450zł

Kurs ekspresowy

Kurs prawa jazdy na samochód, kategoria B przeznaczony dla osób chcących odbywać jazdy w każdy dzień tygodnia.

1900 zł

Zapisz się na kurs

Jaki termin Cię interesuje?

Dane kursanta

Adres kursanta

Specyfikacja dodatkowa

• Jedna godzina dodatkowej jazdy: 50 zł