O naszej firmie

dav

Jesteśmy szkołą jazdy inną od innych! Cechuje nas nowoczesność, profesjonalizm i tona optymizmu. Kadra instruktorska jest dobierana z należytą starannością, tak aby zapewnić naszym kursantom jak najwyższy poziom naszych szkoleń. Dokładamy wszelkich starań, aby nauka w naszym ośrodku odbywała się w przyjaznej atmosferze, w sposób szybki, efektywny, kulturalny i bezstresowy.

Dlaczego warto wybrać szkołę jazdy Lajt?

• Nasz zespół daje z siebie wszystko, by zapewnić jak największą zdawalność już za pierwszym podejściem.
  • Instruktorzy zawsze okazują cierpliwość i opanowanie, opierając swe działania na bezstresowym szkoleniu kierowców.
  • Część praktyczna obejmuje szkolenie na profesjonalnym placu manewrowym.
  • Jazda miejska odbywa się zawsze na terenie tras egzaminacyjnych, tak aby nic nie zdołało Cię zaskoczyć.
  • Szkolenia praktyczne odbywają się na wysokiej jakości samochodach marki Hyundai.
  • Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, dobierając do niego odpowiedni plan nauczania.

Jesteś gotowy na jazdy?

Jeśli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, szczędząc przy tym stresu i pieniędzy na dodatkowe lekcje doszkalające, to nie zwlekaj i zapisz się na kurs jazdy już dziś!

Zapisy online

Nasza flota Hyundai

i20a
i20b2

Opis pojazdu

Hyundai i20 1.2 trzeciej generacji z 2015 roku z 5 biegową skrzynią. Samochód jest jednym z najlepszych przedstawicieli swojej klasy. Auto posiada silnik 1.2/75 KM który pozwala na dynamiczną i komfortową jazdę. Samochód cechuje atrakcyjny design i unifikująca linia modelowa dodająca charakterystyczny wygląd.

• Silnik 1.2 / 75 KM
  • 5-drzwiowy
  • 5-biegowa skrzynia
  • Nowoczesny i charakterystyczny wygląd
  • Rodzaj paliwa: Benzyna
Zobacz naszą galerię

Zapisz się na kurs już dziś!

Umiejętność prowadzenia pojazdu to zdolność, która wymaga starannego przygotowania zarówno praktycznego jak i teoretycznego. Nie wystarczy na to dzień czy dwa. To umiejętność, rozwijana przez całe życie, wiążąca się niejednokrotnie z dziesiątkami bądź setkami błędów. Szkoła Jazdy Lajt wprowadzi Cię w tajniki kierowania pojazdem i pomoże uniknąć błędów. Pozwól nam rozpocząć tę podróż razem z Tobą!
Zapisy online